Heyy BEN BURCU YAZDIĞIMI GÖRÜYOSAN BENİ ARA KONUŞALIM BOŞALTİM SENİ :))
NUMARAM: 0035 351 57 32

Doğanın Kaliteli Hikayesi

Merhaba arkadaşlar. Benim adım Doğa. Sizlere yaşadığım bir hikayeyi anlatmak istiyorum

Ben Balıkesir’liyim. 17 yaşındayım, esmerim, 163 boyundayım, çekik kahverengi gözlerim ve düz kahverengi saçlarım var. Tam 53 kiloyum. Memelerim çok büyük değil fakat götüm çok beğenilir :D. Ailem sürekli işle meşgul olduklarından ben kendi kendime bakardım. Gene bir hafta iş için evden ayrılmışlardı.

Övünmek için söylemiyorum ama zeki biriyimdir. Fakat bulunduğum mahalle tam anlamıyla bir serseri bölgesi. Her tarafta sigara ve içki kullanan, mahallenin sokaklarında oturup her gece kavgaya giren gençler vardı. Benden başka neredeyse hiç kız yoktu. Okulum da çok uzak olduğundan ben bu erkeklerin arasında büyüdüm. Bu şekilde büyümek beni iyice orospu haline getirmişti. Neredeyse her gün ayrı bir erkeğe veriyordum.

Tabi ki de herkese vermem herkesle anlaşacağım anlamına gelmiyordu. En iyi anlaştıklarım Doğukan ve Anıl dı. Sürekli onlarla takılırdım, onlarla sigara içer onlarla kavga ede onların siklerini yalardım. Bu durum bizi iyi arkadaşlara çevirmişti. Bir gün yan mahalleden bazı serseriler onların sokağında top oynuyor diye Anıl’ın kardeşini dövmüşlerdi.

Mahallenin reisi olan Anıl bu duruma resmen köpürmüş ve herkesi toplayıp kavgaya gitmişti. Ne yazık ki ben o gün sınavlar ile uğraşıyordum, orada değildim. Orada olsam herşey farklı olurdu. Oraya giden bütün arkadaşlarım ( Anıl ve Doğukan da dahil) çok ama çok kötü dayak yemişlerdi. Geri döndüklerinde kolları façalıydı, her tarafları kanlıydı ve morarmıştı. Hatta bazılarının kolu bacağı kırıktı.

Bu durumdan sonradan haberdar olmam beni de çileden çıkarmıştı. Bir hafta kadar sonra bizimkileri döven yan mahalleye gittim. Çoğu her zamanki gibi bir parkta oturmuş sigara tüttürüyor ve geçen kızların götünü kesiyorlardı. Elebaşı olan Emre herkese küfür yağdırıyordu. Yanına gidip ” Amına koduğumun Emresi! ” diye haykırdım. Onlar sayesinde küfürden çekinmiyorum.

“Ne var lan ne?” diye bağırdı. Sekiz dokuz kişinin liderine bağıran kişnin deri ceketli güzel bir kız olması hepsini şaşırtmıştı. ” Sen neden bizim mahalleye sataşıyorsun?!” dedim. Aralarından biri ” Bu siktiğim kim lan?” dedi.

Düşünme kabiliyeti azıcıkta olan biri ” Hatırlıyorum ben bunu. Yan mahalledeki piçlerin orospusu olan kız bu.” dedi. Emre gülerek ” Bizi anca orospu ikna eder zaten” dedi. Benim için bardağı taşıran son damla bu oldu. Orospu olabilirim ama gururlu bir orospuyum. ” Aynen hesap sormaya geldim.” dedim ve yakasından tutup onu ayağa kadırdım. Haraketim gururuna dokunmuştu. ” Bak orospu, seni de sikerim mahallleni de sikerim. Defolun gidin bana bulaşmayın.” dedi ve elleni bacaklarımın arasına attı ve sıktı. Bu haraketi onun sikiş tecrübesi olduğunu anlamamı sağlamıştı. Kulağına yaklaştım ve ” Belki gerçekten sikmek istersin.” dedim. Yüzüne bir sırıtış yayıldı. Elimi onun yarrağına koydum. Eğilip yalayacağımı düşünüyordu ama yanılıyordu.

Tüm gücümle sikini sıktım. Acıdan boğazı yırtılırcasına bağırdı. Ben uzun zamandır kickbox ve benzeri dövüş sporları yapıyordum. Bu o gün çok işime yaradı. Bütün elemanlarının ortasında Emre yi bir güzel patakladım. Yüzü gözü kan içinde kaldı ve diğerleri birşey yapmaya çekindi. Resmini çektim ve ” Seni de sikerim mahalleni de” dedim ve oradan ayrıldım. Yaptıklarımı bizimkilere anlattım ve epey eğlendik. İntikam bizimdi!

Bundan bir hafta sonra yani ailem yine iş için ayrıldığında bende bunu fırsat bilip arkadaşlarım ile dışarı çıktım. Mahalledekiler le değil okuldakiler ile takıldım. Akşam saatlerine doğru eve döndüm. Hava yeni yeni kararıyordu.

Otobüsten indikten sonra telefonuma baka baka ezbere bildiğim yollardan geçtim. Aklım hala o gün nasıl eğlendiğimizdeydi. Bu yüzden bizim mahalleden değil yan mahalleden geçiyordum.

Eski bir deponun önünden geçerken arkamdan biri fırladı ve kafama siyah bir çuval geçirdi! Ben ” Ne oluyor amınakoduğum!” diye haykırdım fakat birkaç kişi daha gelmişti. Kollarımdan bacaklarımdan tutup ağzımı tıkadılar ve beni içeri soktular. Başımdaki şeyden dolayı hiçbir şey göremiyordum. Dizlerimin üzerine çöktürdüler ve bütün kıyafetlerimi sökercesine çıkardılar. Biri de çantamı kurcalıyor içinden çıkanlara gülüyordu. Prezervatifler haplar falan. Bir yandan da ellerimi iki direğe bağlıyorlardı. Resmen tecavüze uğruyordum.

En sonunda kafamdakini çıkardılar. Öksürerek nefes aldım ve etrafa baktım. Çırılçıplaktım ve karşımda 5 tane erkek vardı. Yan mahallenin çocukları. Emre de oradaydı. ” Naber orospu?” dedi. ” İntikam için seni evire çevire sikelim dedik”. Fikri beni güldürmüştü. Kahkahalarıma şaşırmışlar ve ” Ne gülüyon amına koyayım?” demişlerdi. Onlara ” Benim gibi bir orospuya yarrak vız gelir aslanım. Beni yarrakla cezalandırmaz, ödüllendirirsiniz” dedim. Onların beni sikmesini istemem ama yarrak yarraktır sonuçta. Kimin çaktığı önemli değil. Emre de buna güldü ve ” Sadece sikeceğiz mi sandın?” dedi.

İlk olarak birkaç masaj yağı şişesi çıkardılar. Şişeleri benim üstüme ve kendi siklerine döküp güzelce ovaladılar. Amıma da bir vibratör dayadılar ve çok şiddetli bir şekilde çalıştırdılar. Bir süre sonra vibratör amımın suyuyla ıslanmıştı. Ama asıl işkence şimdi başlıyordu.

Emre çantasından uzun ve sert görünümlü bir kırbaç çıkardı. Ardından arkama geçti. Kırbacı art arda götüme indirmeye başladı. Her seferinde orospu diye haykırıyordu. Götüm adeta alev almıştı, canım çok yanıyordu ama ufaktan da zevk vermişti.

İkinci olarak biri tıraş makinesine benzer tuhaf bir cihaz getirdi. Ne olduğunu bilmiyordum fakat onu amıma doğru getiriyordu. Bilmediğim birşeyi amıma sokmak istemiyordum fakat kaçacak yerim yoktu. Herif aleti amıma dayadı ve düğmesine bastı. Şok cihazıymış.

Amımdan bütün vücuduma yayılan elektrik adeta kaslarımı yakmıştı. Acıdan kıvranıyor, çığlıklar atıyordum fakat çığlıklarım onun devam etmesine sebep oluyordu. Elektro şok bittiğinde Emre boğazımdan tuttu ve ” Daha ister misin orospu?” diye sordu. İçimdeki cesaret eriyip gitmişti resmen. Yalvarıyordum.

Yalvarmam onu tatmin etmiş ve ” Şimdi daha da eğlenelim” demişti. Ellerimi çözdüler. Emre beni kucağına aldı. Alttan yarrağını sulu amıma soktu. Arkadan biri daha geldi ve göt deliğimi sikmeye başladı. Götten çok almıştım bu yüzden canım çok acımadı. Bağırmamı emrettiler bende bağırdım. Ağzımı açtığım anda biri daha ağzıma soktu yarrağını. Emrenin verdiği emir üzerine diğer ikisine de ellerimle hizmet veriyordum.

Bu bir süre bu şekilde devam etti. Emre ve arkadaşları götümü yardılar. Sonra beni zemine domalttılar. Emre götüme sağlam bir şaplak attı. Sonra bir tur da sıra sıra yukarıdan siktiler amımı. Başımı kaldırmayayım diye saçlarımdan tutuyorlardı.

Bu da bitince beni bir tur da misyoner yaparak sıra sıra siktiler. Ardından hepsi üstüme boşaldı. Döl ve yarayla kaplıydım. Bana bir tasma taktılar. Ardından beni ite kaka eski bir arabaya bindirip bizimkilerin mekanına bıraktılar.

O günden beri Emre ve diğerleri ile dövüşüp duruyoruz. Eğer onu yakalarsam götünden dildo ile sikeceğim.

Umarım hikayem yayınlanır ve sevilir. İyi geceler.

3 comments

 1. Hizmetçisi Olduğum Evde Sikildim

  Selamlar herkese. Benim adım Selin. Sizlere yaşadığım tatlı bir seks hikayesini anlatmak istiyorum. Ben 22 yaşındayım. Peynir kadar beyazım, 165 boyundayım, siyah gözlerim ve kaküllü düz siyah saçlarım var. Yetimhanede parasız pulsuz güzel bir kız olarak büyüdüm. Yetimhanede olmam erkeklerden uzak olmama ve onlara daha da ilgi duymama sebep oldu. Bunu diğer kızlar da yaşıyordu ve birlikte tatmin için lezbiyenlik yaptığımız oluyordu.

  Liseyi bitirdikten sonra üniversiteye İstanbul’a geçtim. Burası benim için bambaşka bir şehirdi. Üniversite de matematik bölümünde okuyordum fakat parasız yaşam tarzı beni oldukça zorluyordu. Bende bir yandan okuyup bir yandan çalışmaya karar verdim.

  Tuttuğum küçük evin yakınlarında boğaz kıyısında bir yalı da oturan zengin bir iş adamı vardı. Okulda öğrendiğime göre evine hizmetçi arıyordu. Hizmetçilik benim için sorun değildi ve konuşmak için evine gittim.

  Evin sahibi tekstil firması işleten Çetin isimli bir adamdı. Çetin bey uzun boylu, kel ve sakallı biriydi fakat hikayemde pek yeri yok. İki oğlu vardı. Biri burada onunla kalıyor ve üniversite okuyordu. Diğeri Ankara’da annesiyle yaşıyor ve lise okuyordu. Onlarla hiç tanışmadım. Evin oğlu Melih ise tam bir zengin bebesiydi. Koyu kahverengi saçları, kahverengi gözleri ve beyaz teniyle oldukça yakışıklıydı. Benden bir yaş büyüktü fakat oldukça uzundu,185 falan. Ve dikkatimi çektiği üzere çok kaslıydı <3

  Sabahleyin okula gidiyor ve öğlene doğru çıkıyordum. Çıktıktan sonra özel hizmetçi kıyafetimi ( düz beyaz gömlek ve kısa siyah etek) giyiyor ve çalışmaya gidiyordum. Çetin bey genellikle evde olmuyordu ve Melih benden bir şey istemedikçe bende kitap okuyor ya da ders çalışıyordum. Melih sürekli eve arkadaşlarını davet ediyordu ve içip eğleniyorlardı. Arada eve kız atıp siktiği de oluyordu. Tuhaf bir şekilde babası bundan haberdar değildi.

  Melih ile çok iyi anlaşıyordum. Bana kölesiymişim gibi değil sanki arkadaşıymışım gibi davranıyordu. Ayrıca sapıkça huyları vardı. Genellikle porno izlerdi ve evde çıplak gezdiği olurdu. Ben bu durumdan rahatsız değildim çünkü vücudu çok güzeldi ve siki hayallerimi süslercesine uzun ve kalındı.

  Birgün odasında temizlik yapıyordum. Kitaplığın dibini süpürürken yanlışlıkla kitaplığı sarstım ve yere bir defter düştü. Bu onun günlüğüydü. Okumam gerekiyordu fakat sayfada ismimi görmek dikkatimi çekmişti. Günlüğünün her tarafını becerdiği kızların fotoğrafları ile kaplamıştı ve uyguladığı ve uygulayacağı fantazileri yazmıştı. Benim bölümüm en uzun olanıydı. Anladığım kadarıyla beni evire çevire sikmek istiyordu. Hatta sayfanın üstüne " Selin'e özel" yazan bir paket vardı. Pakette kokulu bir prezervatif vardı. Vişne kokulu.

  Bu defteri okumak beni rahatsız edeceğine mutlu bile etmişti. Çünkü uzun zamandır Melih ve siki düşüncelerime giriyordu. Acayip azgın bir kızımdır ve çok sik sikişir ve masturbasyon yaparım. Onun kadar özel birinin bu şeyleri yapmasının hayali beni adeta boşaltmıştı. O an evde değildi, bende defteri okuyup amımla oynamaya karar verdim.

  Uzunca bir süre yazdıklarına bakıp 52 çektim. Boşalmaya yaklaştıkça inlemelerim artıyordu. Tam o sırada biri " Sen ne yapıyorsun burada?" diye bağırdı ve kafama vurdu. Vuran kişi Melih ti ve beni memelerim açık ve 52 çekerken yakalamıştı. Defterde ise benim memelerimin anlatıldığı sayfa vardı.

  Melih durumu kavradı ve " Sen benim seni siktiğimi mi hayal ediyordun?" dedi. İşten atılma korkusuyla onayladım. Umarım beni atmazlardı çünkü bu hayatımın sonu olurdu. Fakat Melih gülümsedi ve " Gel bakalım." dedi. Alt kata indik. Salonda onun can dostu Atakan vardı. Birkaç bira ve porno DVD getirmişti. Atakan beni tanıyordu ve beni öyle görünce " Bügün tatlı bir şeftali bulmuşuz" dedi. Melih bana döndü " Madem seni sikmemi istiyordun neden bana söylemedin? Bol bol eğlenirdik." dedi suçlarcasına. Bende " Kovulurum diye düşündüm ve utandım" dedim. Sırıtmaya başladı ve " Bugün epey eğleneceğiz" dedi.

  Beni ellerimden tutarak yatak odasına götürdü. Atakan da bir çantayla arkamdan geliyordu. Odaya girince Melih sakince bana döndü ve dudaklarımı öptü. Öpüşüne istekle karşılık verdim. Elleriyle gömleğimin düğmelerini çözmeye çalıştı ama beceremedi. Sinirlenip tek hamlede onu yırttı. Ardından sertçe eteğimi çıkardı ve iç çamaşırlarımı aldı. Bende onun t-shirt ünü çıkardım ve dizlerimin üstüne çöküp pantolonunu indirdim. Siki yakından daha da büyük duruyor, ağzıma alma isteğimi arttırıyordu. Bu sırada Atakan da soyunmuş ve çantadan masaj yağı çıkarmıştı. Beni tekrar ayağa kaldırdılar. Yağı ellerine döküp vücuduma sürdüler. Ellerinin geçtiği her yerim diken diken oluyordu ve daha fazlasını istiyordu. Bugün yarrağa doyuyordum.

  Yağlama bitince beni yatağa yatırdılar ve bacaklarımı araladılar. Atakan arkama geçti ve yukarıdan sikini ağzıma verdi. Açlıkla sikini yalama başladım.Tadı tattıklarımın en iyisiydi. Bu sırada Melih vibratör getirdi ve onu amıma süre süre çalıştırdı. Amımın suları yatağa dökülene kadar devam ettiler. Daha sonra tekrar diz çöktüm ve siklerini yalamaya başladım. Sıra sıra yalıyor, öpüyordum. Burnumu taşşaklarına gömüyor ve kokusunu içime çekiyordum. En mutlu orospuydum. Melih bana " Sen artık benim oyuncağımsın, bana sahibim diyeceksin" dedi. Bende ona " Emret sahip" dedim. Bu onu iyice mutlu etti.

  Beni kucağına aldı ve yatağa yattı. O kadar güçlüydü ki kaldırırken zorlanmıyordu. Koskoca yarrağını sulu amıma pat diye soktu. Atakan arkama geçti ve göt deliğimi parmakladı. Ardından o da sikini bol sokturduğum götüme soktu. Dünyanın en mutlu insanıydım artık.

  Beni dakikalarca o şekilde siktiler. Zevk çığlıklarım evi kaplıyordu ve vücudumdaki bütün su amımdan dışarı akıyordu adeta. Pozisyondan sıkılınca kucakta ters döndüm. Amıma Atakan, götüme Melih sokuyordu. Bu şekilde de bağırtıla bağırtıla sikildim.

  Ardından sıra olmazsa olmaz domaltmaya geldi. Kafamı yere değdirecek kadar dik domaldım ve Sahibime amıma hizmet verdim. En sonunda bana zevk olsun diye iki mememi birden yalamaya başladılar. Üstüme boşaldıklarında hayatımın en mutlu anını yaşıyordum.

  Artık o benim sahibim. Hem çalışıp para alıyor hemde sikişip doyuyorum. İleride evlenebiliriz bile.

  Herkese iyi günler dilerim :D

 2. Slm bursa Dan EFe 19cm damarli aletimi sömurene kadar yaliycak amini gotunu yalatacak zevk ve Romantızmi anda ve sekten sonra o guzel vucuduna masj yaptirmak isteyen bayanlar sekste sinirim yok gizlilk pirensibindir arayin bursa ankara istanbul eskisehir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir